Професор, почесний доктор медичних наук і наук про здоров’я та магістр управління Петро Хенрик Скаржиньський був призначений членом Ділової ради факультету менеджменту Варшавського університету.

13 Січня 2023 by Anna Zakrzewska
maxresdefault-1200x675.jpg

Рада є майданчиком для співпраці науково-освітньої спільноти та практиків економічного життя в країні та за кордоном. Його головна мета – створити простір для співпраці та адаптувати навчальні програми до вимог ділової практики. Члени Ради будуть, зокрема, давати висновки за напрямами розвитку наукових досліджень та брати участь у проектах та програмах управлінської освіти.

Серед членів ради – керівники з відмінними здобутками та великим досвідом. Включення професора Петра Хенрика Скаржиньського до цієї престижної групи свідчить про визнання його професійної діяльності. Професор Петро Хенрик Скаржиньський – оториноларинголог, дитячий оториноларинголог, аудіолог та фоніатр, член правління Центру Слуху і Мови МЕДІНКУС, директор з науки та розвитку Інституту Органів Чуттів та заступник завідувача відділення телеаудіології та скринінгу Інституту Фізіології та Патології Слуху.