DSC_2442-1-1200x800.jpg
12/Жов/2017

“Сучасні методи діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів з вадами слуху”. Під такою назвою у Волинській обласній клінічній лікарні відбулась третя українсько-польська науково-практична конференція, приурочена до відкриття Волинського Центру слуху і мови Медінкус у Луцьку.

Організаторами заходу стали  Світовий Центр Слуху – Інститут Фізіології і Патології Слуху (м.Варшава), Волинське товариство лікарів польського походження, обласна клінічна лікарня під патронатом  Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку та за сприяння Управління охорони здоров’я Волинської ОДА.

Українські та польські лікарі ознайомились із найсучаснішими методами лікування хворих із вадами слуху.

– Медицина нині не має кордонів, – говорить доктор медичних наук, професор Xенрик Скаржинський (Польща). – У наш час цифрових технологій та інтернету ми маємо можливість не виходячи зі своєї клініки допомагати хворим у будь-якому куточку світу. Зокрема, ми можемо дистанційно налаштовувати імпланти діткам, які народилися з вадами слуху. І робимо це вже з Одеськими медиками. Я радий, що надалі будемо співпрацювати і з волинськими лікарями – повідомив професор Скаржинський.