Догляд за процесором кохлеарного імпланту та слуховим апаратом

19 Березня 2020 by Mateusz Szczepanek
DSC_9050-1-1200x800.jpg

Волога – це основна причина несправності мовного процесора кохлеарного імпланту чи слухового апарату. 

       Мовний процесор кохлеарного імпланту чи слуховий апарат тривалий час знаходиться в беспосередньому контакті зі шкірою, яка виділяє вологу, що здатна окислювати електронні контакти, викликаючи коротке замикання мікросхем пристрою. Це, в своу чергу, може призвести до дороговартісного ремонту.

       Для вирішення цієї проблеми існують сучасні та дієві засоби:

       Widex DRY-GO UV – сучасний пристрій для осушування, очищення та гігієнічного догляду за слуховим апаратом та мовним процесором кохлеарного імпланту.

       Ми рекомендуємо щодня очищати та проводити осушування слухового апарату чи мовного процесора кохлеарного імпланту спеціальним електронним пристроєм  WIDEX DRY-GO UV. 

       Цей пристрій невеликих розмірів, простий у використанні, дасть Вам можливість проводити осушування слухового апарату або мовного процесора кохлеарного імпланту щодня. Очищення є повністю гігієнічним, оскільки в пристрої використовується ультрафіолетове випромінювання, що зменшує ризик виникнення вушних інфекцій.

       Widex DRY-GO UV – надзвичайно зручний пристрій для осушування та очищення слухових апаратів, значно продовжує термін роботи слухових апаратів. Widex DRY-GO UV особливо необхідний для слухових апаратів, чутливих до впливу вологи та вушної сірки: SUPER, FUSION, Passion, а також для внутрішньоканальних (CIC) та внутрішньовушних (ITE) слухових апаратів.

       Для збереження слухового апарату та мовного процесора кохлеарного імпланту в робочому стані існує осушувальний комплект фірми Widex. Він складається з пластмасового контейнера та герметичної упаковки-тубуса з сімома капсулами зі світло-бурштиновими осушувальними гранулами. Ці гранули поглинають вологу і при зміні кольору зі світло-бурштинового в білий стають непридатними до використання.

         Компанія Widex розробила новаторську систему захисту від вушної сірки для слухових апаратів Widex NanoCare. Завдяки запатентованим технологіям фільтри NanoCare є найефективнішим методом захисту слухового апарату від вушної сірки та вологи, не впливають на роботу слухового апарату, зручні у використанні.